//
מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון
CUSTOMER CARE

צריך להירשם לאתר כדי להזמין ממנו?

לא חובה :) בתהליך ההתחברות, לאחר הזמנת מספר הטלפון, ניתן לבחור להמשיך כאורח ולבצע את הרכישה ללא הרשמה לאתר.

המידה לא מתאימה, האם אפשר להחליף?

בטח. ניתן להגיע לכל אחת מחנויות הרשת ולהחליף למידה אחרת בכפוף לזמינות שלה בחנות. אפשר לבדוק אם המידה זמינה עם שירות הלקוחות שלנו או בעמוד המוצר באתר תחת: "בדיקת מלאי בסניפים". שימו לב שחלק מהפריטים נמכרים רק באתר/ רק ברשימה מצומצמת של חנויות ולכן לא ניתן להחליף למידה אחרת בחנויות.

התחרטתי, אני רוצה להחזיר את מה שהזמנתי, אפשר?

כמובן. ניתן להגיע עם החשבונית לכל חנויות הרשת (לא כולל חנויות העודפים) תוך 14 ימים ולקבל החזר כספי מלא. ביטול עסקה לפריטי הום יתאפשר בחנויות בהן נמכרת קולקציה זו.

אפשר לאסוף את ההזמנה מהחנות?

נכון לעכשיו, לא ניתן לאסוף את החבילות מחנויות הרשת. (בכפוף למעודכן במדיניות המשלוחים וההחזרות)

איך יודעים שהקנייה הסתיימה בהצלחה?

בסיום תהליך הקנייה ננתב אותך לעמוד עם אישור הרכישה ומספר ההזמנה שלך בתוך 48 שעות תקבלו מייל נוסף עם אישור ההזמנה ומספר המשלוח. בנוסף אפשר תמיד לבדוק את סטטוס ההזמנה בחשבון האישי תחת "ההזמנות שלי"

לא קיבלתי אישור על הקנייה שלי, מה עושים?

אם לא קיבלת אישור במייל תוך 48 שעות מרגע אישור ההזמנה כדאי ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו. ניתן לפנות בצ'ט, בטלפון: 077-605-1889 או במייל: info@castro.co.il.

איך אפשר לשלם באתר?

ניתן לשלם באתר באמצעות כרטיס אשראי | ביט | גיפט קארד LOVE של קסטרו | (TOTAL.MULTY.ALL) BUYME | תו הזהב Cash / NOW בשלב זה אין אפשרות טכנית לשלם באתר באמצעות זיכוי. חברי מועדון CU של קסטרו יכולים לשלם גם בנקודות במידה וצברו 50 נקודות ומעלה.

אפשר לחלק את הקנייה לתשלומים?

כן, אפשר לחלק לתשלומים בלי ריבית. עד 2 תשלומים בקנייה מעל 200 ₪ עד 3 תשלומים בקנייה מעל 300 ₪ עד 4 תשלומים בקנייה מעל 400 ₪ עד 5 תשלומים בקנייה מעל 500 ₪ עד 6 תשלומים בקנייה מעל 600 ₪

מתי אחויב על ההזמנה?

החיוב נשלח לחברת האשראי במעמד העסקה וכפוף לאישורה. במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי, תתקבל הודעה על כך בזמן הגלישה ולא יתבצע חיוב

אפשר לשלם באתר ב- gift card?

ניתן לשלם בכרטיסי מתנה: LOVE CARD, BuyMe, תו הזהב Cash / NOW

מהו קוד הנחה באתר?

קיבלת קוד קופון או הטבה לאתר? אפשר להקליד אותו בסל הקניות ולממש את ההנחה שלו.

אוכל להשתמש בהטבות מועדון ולממש נקודות באתר?

כמובן. על מנת לממש נקודות יש להתחבר לאתר כחבר מועדון ולבחור באפשרות ה"מימוש נקודות" בשלב הצ'ק אאוט. ניתן לשלם עבור פריטים בנקודות מועדון קסטרו, כאשר מגיעים למספר נקודות השווה או העולה על מחיר הפריט. לא ניתן להוסיף כסף או אמצעי תשלום אחר על גבי הנקודות בשביל להגיע למחיר הפריט. לא ניתן לממש נקודות עם הטבת יום הולדת. לפרטים נוספים אודות ההטבות שלך, ניתן להיכנס לעמוד האישי בלחיצה על האיש הקטן למעלה.
קנייה מאובטחת באתר

האם אתר קסטרו מאובטח?

כן, האתר מאובטח, מה שאומר שכל הנתונים שלך נשארים חסויים ומאובטחים. סודיות המידע נשמרת באמצעות פרוטוקול סטנדרטי לסחר אלקטרוני (SSL- Secure Socket Layer) המשמש להצפנת נתונים מרגע קבלתם במערכת ועד להעברתם למערכת אתר קסטרו.

האם פרטי כרטיס האשראי שלי נשמרים במערכת קסטרו?

נתון לבחירתך. פרטי כרטיסי האשראי של הלקוחות המבצעים פעולות באתר לא נשמרים במערכות קסטרו. הסליקה באתר מתבצעת באמצעות חברת PELECARD , חברה מאושרת ומאובטחת (PCI Compliant), כל זאת על מנת להבטיח ללקוחותינו באתר קנייה בטוחה. עם זאת, לקוחות שרוצים לשמור את פרטי האשראי שלהם יכולים לבחור באפשרות הזו על מנת להקל על התהליך ברכישות עתידיות

סגור
Loading
ל%1